antykwariat.com.pl logo

Rejestracja Allegro i aktywacja konta w 2 minuty

linia
książki z lewej
 
linia pozioma
Google Plus
linia pozioma

Korzyści płynące z rejestracji na aukcji internetowej Allegro.pl

  • bardzo szybka, wystarczą 2 minuty na rejestrację,
  • bezpieczna dane osobowe są chronione zgodnie z obowiązującą Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. O ochronie danych osobowych,
  • prosta,
  • zupełnie: bezpłatna jest rejestracja Allegro.pl, aktywacja oraz prowadzenie konta dla kupujących,
  • opłaty są pobierane jedynie od osób sprzedających.

Mimo tych wszystkich zalet i ułatwień rejestracja Allegro powinna być przeprowadzona bardzo staranie z podaniem właściwych danych, gdyż to gwarantuje pełną aktywację konta.

Konta zarejestrowało w Allegro już wiele milionów osób, codziennie dziesiątki tysięcy osób korzysta z kont kupując i sprzedając, bardzo łatwo można do nich dołączyć i odkryć możliwości aukcji internetowych. Allegro posiada około 75% rynku handlu elektronicznego w Polsce. Rejestracja Allegro oraz aktywacja konta umożliwia dostęp do praktycznie nieograniczonej liczby ofert książek używanych oraz innych przedmiotów. Dodatkowo można sprzedać niepotrzebne już przedmioty na przykład używane książki i to z większym zyskiem niż sprzedając je w tradycyjnym antykwariacie.

linia pozioma

Przewodnik krok po kroku po rejestracji allegro

1. Należy przejść na stronę główną allegro.pl

2. Wybrać opcję "Zarejestruj się" (znajdującą się na górze strony po prawej stronie w polu: "Pierwszy raz w Allegro?").

3. Wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy, wygląda identycznie jak poniżej na zdjęciu. Wpisać adres e-mail oraz podstawowe dane, Allegro.pl chroni je zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29 sierpnia  1997 r., kliknąć "Dalej"

formularz rejestracja allegro

4. Zostaniesz poproszony o potwierdzenie danych lub ewentualną korektę. Jeżeli wszystko jest właściwie, kliknij przycisk "Dalej".

5. Następnie automat rejestrujący wyśle do Ciebie e-mail z prośbą o potwierdzenie rejestracji Allegro. Odbierz e-mail, aby dokończyć rejestracje w Allegro, kliknij na link w nim zawarty.

6. Po kliknięciu linka z e-mail pojawi się strona, na której należy wybrać swoją nazwę użytkownika i hasło. Wskazówka: bardzo wiele nazw jest zajętych, gdyż zarejestrowało się na Allegro już ponad 10,5 miliona osób.

7. Po kliknięciu "Dalej" zostaniesz poproszony o pełną aktywację konta. Jest ona bezpłatna, a polega na tym, że na wskazany przez Ciebie adres pocztowy Allegro prześle list z kodem aktywacyjnym. Aktywacja ma na celu zapewnienie pełnego bezpieczeństwa osobom kupującym i sprzedającym. Pełna aktywacja odblokuje wszystkie funkcje platformy aukcyjnej Allegro. Warto pamiętać, że bez pełnej aktywacji funkcjonalność konta jest ograniczenia.

Kilka prostych kroków i Allegro rejestracja zostaje ukończona można rozpocząć przygodę z aukcjami internetowymi z kupowaniem oraz sprzedawaniem właściwie dowolnego rodzaju przedmiotów.

Nazwa aukcji internetowej wywodzi się od terminu używanego w muzyce: allegro, oznaczającego utwór wykonywany w szybkim tempie.

książki z prawej
 

Adres siedziba biura:
Grupa Allegro Sp. z o.o.
ul. Grunwaldzka 182
60-166 Poznań

 
linia pozioma
Napisz: Kontakt Kontakt | Misja i cele
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację: Warunki korzystania, Polityka cookies
Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu KC. © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Data: