antykwariat.com.pl logo

Warunki korzystania

linia
książki z lewej

Warunki korzystania z serwisu antykwariat.com.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie materiałów zawartych w serwisie antykwariat.com.pl bez uzyskania zgody jest zabronione.

Serwis antykwariat.com.pl ma charakter informacyjny, jego celem jest popularyzacja wiedzy jak skutecznie szukać książek używanych oraz szybko i tanio je kupować, a także korzystnie sprzedawać już niepotrzebne książki.

Dołożono wszelkich starań by zawarte informacje w serwisie były kompletne i rzetelne. Serwis antykwariat.com.pl i jego właściciel nie bierze jednak żadnej odpowiedzialności za ich wykorzystanie, nie ponosi również żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania informacji zawartych w serwisie antykwariat.com.pl.

Wszelkie informacje nie są również ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informacje o prawach autorskich

Wszystkie dane i informacje jak również nazwy handlowe oraz nazwy firm jakie występują w tym serwisie mogą być lub też są znakami towarowymi zastrzeżonymi lub nazwami zastrzeżonymi firm lub ich właścicieli, zostały użyte w tym serwisie jedynie w celach identyfikacyjnych. Dane i informacje jak również nazwy handlowe oraz nazwy firm są publikowane wyłącznie do celów informacyjnych i należą do ich właścicieli.

książki z prawej
Napisz do nas: Kontakt Kontakt | Misja i cele
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację: Warunki korzystania, Polityka cookies
Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu KC. © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Data: